Sürücü Ehliyeti & Yaş Limitleri ;

CDMR, IDMR, IWMR grupları için minimum yaş 22'dir ve en az üç yıllık uluslararası veya Türk ehliyetine sahip olunması gerekir.

SDMR, SDAR, FDMR, FDAR, SWMR grupları için minimum yaş 25'tir ve en az beş yıllık uluslararası veya Türk ehliyetine sahip olunması gerekir.

 

Kiralama Süresi ;

Kiralama süresi 24 saat üzerinden hesaplanır.

 

Yedek Sürücü ;

İkinci bir sürücünün aracı kullanabilmesi için ehliyet bilgilerinin kontrat hazırlanırken kayıt edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bütün kaskolar geçersiz olacak ve kayıtlı sürücü bütün hasarlardan sorumlu tutulacaktır. Sadece bir kişi yedek sürücü olarak kayıt edilebilir.

 

Teslimat & Dönüş ;

Şehir sınırları içerisinde teslim ve iade hizmeti mesai saatleri içerisinde sunulmaktadır. Firmamız veya hizmet ortaklarımızın ofisinin bulunmadığı yerlere teslimat veya iadelerde hizmet bedeli alınacaktır. Hizmet bedeli ve diğer detaylar için lütfen bizi arayın.

 

Gecikmeli Dönüş ;

Eğer dönüş saatinden 3 saat veya daha fazla gecikme olursa günlük ücret alınacaktır.

 

Sigorta ;

Araçların tümü iki ayrı sigorta ile teminat altına alınmıştır. Devlet tarafından zorunlu tutulan KTK ZORUNLU MALİ SORUMLULUK (TRAFİK) SİGORTASI ve FULL KASKO (CDW) bütün kazalara karşı kiralayanın sorumluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Fiyatlarımıza Full Kasko (CDW) ve Hırsızlık Sigortası (TP) dahildir.

Önemli : Kaza durumunda araç kaza mahalinden hareket ettirilmeden kaza ve alkol raporu tutturulmalıdır. Tarafınıza verilecek telefon numaralarını arayarak yapılacak işlemler ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Kaza raporu, kaskonun geçerliliği için 48 saat içerisinde tarafımıza teslim edilmelidir.

 

Trafik Cezaları;

Kiralama süresi içerisindeki trafik ihlallerinden kaynaklanan bütün cezalar kiralayana aittir.

 

Rezervasyon ;

Rezervasyon talep formunu doldurarak online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon Talebiniz 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

 

Rezervasyon İptalleri ;

Rezervasyon iptalleri araç teslim tarihinden en geç 48 saat önce bildirilmelidir. Bildirilmeyen iptaller "No Show" olarak değerlendirilecek ve 1 günlük fiyat kredi kartından tahsil edilecektir.

 

Ödeme ;

Ödenecek tutar araç teslimi sırasında nakit veya kredi kartı (Amex, Visa veya Master) ödenebilir.

 

Depozit ;

Bir adet boş kredi kartı slibi kontrat hazırlanırken depozit olarak alınacak (yakıt farkı, uzatma vb ekstralar için) ve kiralamanın bitiminde iade edilecektir.

 

KİRALAMA KOŞULLARI